Peshore floriri e vogel

2,200 L

Ka stok

KODI: Peshore floriri e vogel KATEGORIA:

PESHORE FLORIRI E VOGEL

Peshorja tregon peshen e sakte 500 gram me saktesi 0.1 gram

Mund te peshoni sende te ndryshme si varse,vathe,byzylyk,unaza etj

Shume praktike dhe mund ta merrni me vete kudo

Punon me bateri.

Be the first to review “Peshore floriri e vogel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore floriri online dyqan taxi

Peshore floriri e vogel

WhatsApp chat