Peshore elektronike ushqimesh me ekran cmimi LCD

3,590 L

Ka stok

 • Gama e peshimit: 1G-40kg
 • Vlera e gradimit: 1G, 2G, 5G
 • Madhesia: 34 × 31 × 11 cm
 • Ekrani: Dixhital
 • Permasa: 14 x 13″ x 4-3/4″
 • Funksion Tare
KODI: e232325 Kategori: ,

PESHORE ELEKTRONIKE USHQIMESH

Peshore elektronike ushqimesh me ekran dixhital LCD dhe tregimin e cmimit total.

Cilesi e larte: e bere nga materiale rezistente ABS dhe sistem sensori preciz ju ofron rezultate te menjehershme dhe te sakta.

Me shume funksione, ekran te qarte LCD me ndricim te pasem per peshimin e sakte te frutave dhe perimeve.

I aplikueshem për supermarketet, dyqanet, dhe tregjet ushqimore.

Vendosni ushqimet tuaja ne peshore dhe nese butoni M1 eshte cmimi per njesi qe deshironi, thjesht shtypeni ate dhe cmimi total llogaritet.

Specifika:

 • Gama e peshimit: 1G-40kg
 • Vlera e gradimit: 1G, 2G, 5G
 • Madhesia: 34 × 31 × 11 cm
 • Ekrani: Dixhital
 • Permasa: 14 x 13″ x 4-3/4″
 • Funksion Tare

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore elektronike lcd ne dyqan taxi

Peshore elektronike ushqimesh me ekran cmimi LCD