Peshore elektronike kuzhine SF-400

990 L

Ka stok

  • Ekran LCD
  • Fikje automatike
  • Kapacitet 10kg
  • Diameter i platformes: 15cm
  • Funksionon me bateri
KODI: i237021187 Kategori: ,

PESHORE ELEKTRONIKE KUZHINE

Peshore elektronike kuzhine e projektuar me nje platforme te lemuar celiku inox per pastrim dhe mirembajtje te lehte.

Peshorja e kuzhinës është kompakte, e lëvizshme dhe e lehtë për t’u përdorur. Ka funksion tare (zero).

Dizajn modern dhe kapacitet maksimal deri ne 10 kg me ekran lehtesisht te lexueshem LCD.

E pajisur me sistem sensori me mates me precizion te larte.

Specifika:

  • Ekran LCD
  • Fikje automatike
  • Kapacitet 10kg
  • Diameter i platformes: 15cm
  • Funksionon me bateri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore elektronike sf 400 online ne dyqan taxi

Peshore elektronike kuzhine SF-400