Peshore dixhitale personale me ekran LCD

2,290 L

Ka stok

 • Peshore dixhitale
 • Materiali: Xham i forte
 • Ngjyra: E bardhë, e zezë
 • Permasat: 26 x 26cm
 • Furnizimi me energji elektrike: Bateri AAA
 • Gama e peshimit: 0.1 – 180 kg
KODI: i2371164 Kategori: ,

PESHORE DIXHITALE PERSONALE

Peshore dixhitale personale qe ofron grafiket e detajuar dhe ruan te dhena historike per te gjurmuar ndryshimet e trupit tuaj gjate diteve, javeve, muajve apo edhe viteve.

Kjo peshore eshte bere prej xhami premium te kalitur, i cili ka fortesi te larte dhe eshte rezistent ndaj nxehtesise.

Matje e peshes trupore
Matje e shkalles totale te yndyres ne trup
Matje e shkalles se muskujve skeletore
Matje e proteinave
Matje e kalorive
Matje e mases kockore
Matje e lageshtise

Specifika:

 • Materiali: Xham i forte
 • Ngjyra: E bardhe, e zeze
 • Permasat: 26 x 26cm
 • Furnizimi me energji elektrike: Bateri AAA
 • Gama e peshimit: 0.1 – 180 kg

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore dixhitale online ne dyqan taxi

Peshore dixhitale personale me ekran LCD