Peshore dixhitale per valixhet e udhetimit

1,490 L

Ka stok

  • Peshore dixhitale per valixhet
  • Punon me bateri
  • Komode dhe praktike ne perdorim
  • Materiali: celik inoks + plastike + rripi najlon
  • Dimensionet: 15 x 3 cm
KODI: i2371224 Kategori: ,

PESHORE DIXHITALE

Hiqni merakun sesa kg peshojne bagazhet tuaj me kete peshore dixhitale, duke mos paguar pagese ekstra ne aeroport.

Sherben per te peshuar bagazhet tuaja ose per perdorime te tjera sipas nevojes me peshe maksimale deri 50kg/110lb.

Me ane te nje prekje te butonit, ne pak sekonda do te mesoni peshen e bagazhit tuaj. Rripi i najlonit eshte shume i forte dhe mban nje peshe deri ne 50 kg.

Peshorja dixhitale mat sakte dhe me gabim shume te vogel, thuajse e paperfillshme.

Specifika:

Sistemi i peshores eshte ne njesine kg, gr, Ibs, oz.
Punon me bateri.
Komode dhe praktike ne perdorim.
Nuk ze hapesire.
Ngjyra: gri + e zeze
Materiali: çelik inoks + plastike + rripi najlon.
Dimensionet: 15 x 3 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore dixhitale online ne dyqan taxi

Peshore dixhitale per valixhet e udhetimit