Perpunues ushqimi 2L 450W R7006

1,790 L

Ka stok

KODI: e23039 Kategori: ,

PERPUNUES USHQIMI 2L

Perpunues ushqimi me kapacitet 2 litra dhe tre tehe te mprehta per te copetuar dhe perziere ushqimin.

Me fuqi dalese 450w do te funksionoje si perpunues perzieres dhe blues i ushqimeve.

Specifika:

  • Marka: RAF
  • Modeli:R.7006
  • Perpunues/Perzieres/blues i Ushqimit
  • Kapaciteti: 2L
  • Fuqia: 450 W
  • 3 tehe te mprehta

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Perpunues ushqimi 2L 450W R7006”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

procesor ushqimi raf online ne dyqan taxi

Perpunues ushqimi 2L 450W R7006