Perpunues elektrik ushqimor 3L RAF R7030

1,990 L

Ka stok

KODI: e23045 Kategori: ,

PERPUNUES ELEKTRIK USHQIMOR R7030

Perpunues elektrik ushqimor Raf-7030 i pershtatshem dhe ideal per te prere frutat ose ushqimin duke e pergatitur ne pak caste.

Falë fuqise prej 1000W, mundeson prerje te shpejte dhe efikase te ushqimit ne nje kohe shume te shkurter.

Fale shtesave te tij prej celiku, ju mund te copetoni edhe akullin ose arrat me te veshtira per t’u thyer.

Specifika:

  • Fuqia 1000 W
  • Ena ka kapacitet prej 3 litrash
  • Materiali i tasit: celik inox
  • Tehet prej celiku inox.
  • Gjatesia e kabllit eshte 0.9 metra.
  • Shpejtesia nga 6000 – 22000 rpm
  • Frekuenca: 50 Hz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Blender

Be the first to review “Perpunues elektrik ushqimor 3L RAF R7030”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

procesor ushqimi raf 7030 ne dyqan taxi

Perpunues elektrik ushqimor 3L RAF R7030