Pastrues per gervishtjet e makines | Scratch remover

890 L

Ka stok

 • Heq gërvishtjet shpejt dhe lehtë
 • Përhapet në mënyrë të barabartë
 • Punon në çdo makinë, kamion, motor dhe më shumë
 • Mbush gërvishtjet me miliona mikro-grimca
 • Thahet për disa minuta.
KODI: i2010008-scratch-remover KATEGORIA:

PASTRUES PER GERVISHTJET

Pastruesi Paint Scratch punon në te gjitha llojet e makinave si, kamion, motor dhe te tjera. Hiqni gërvishtjet nga makina juaj në një çast te vetem!Përhapet në mënyrë të barabartë në një zonë të gjerë me sfungjerin e aplikuesit dhe thahet shume shpejte.

Specifikat:scratch remover per gervishtjen e makines bli online dyqan taxi
 • Heq gërvishtjet shpejt dhe lehtë
 • Përhapet në mënyrë të barabartë
 • Punon në çdo makinë, kamion, motor dhe më shumë
 • Mbush gërvishtjet me miliona mikro-grimca
 • Thahet për disa minuta.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pastrues per gervishtjet e makines | Scratch remover”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues per gervishtjet e makinave bli online dyqan taxi

Pastrues per gervishtjet e makines | Scratch remover