Peme artificiale dekoruese per ambiente te ndryshme

Ka stok

  • Peme dekoruese
  • Material plastik
  • Ne ngjyre te gjelber
  • Permasat: 140x40x30cm

KODI: i23702128 Kategori: ,

PEME ARTIFICIALE DEKORUESE

Peme artificiale dekoruese ne ngjyre te gjelber me gjethe te ngjashme me pemen reale.

Bere nga material plastik cilesor, pastrohet lehtesisht me ane te nje lecke te lagur.

E pershtatshme per ambiente te ndryshme, si dekorimi i dhomes se ndenjies, ballkonit, zyres etj. Vjen ne permasa 140x 40 x 30 cm pa vazo.

Specifika:

  • Peme dekoruese
  • Material plastik
  • Permasat: 140x40x30cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Lule

Main Menu

lule dekori plastike online ne dyqan taxi

Peme artificiale dekoruese per ambiente te ndryshme