Pastrues per veglat metalike te punes

590 L

Ka stok

KODI: H-98769993 Kategori: , ,

PASTRUES PER VEGLAT METALIKE TE PUNES

Pastrues per veglat metalike te punes SS 599B per te hequr oksidet papastertite nga pajisjet.

Sherben per te reduktuar uljen e temperatures se majes te pajisjes kur pastrohet.  Do te shmange sperkatjen e mbetjeve dhe te largoje plotesisht fluksin e mbetur.

Vendoseni majen ne telin metalik te pastruesit ne menyre qe te pastroni saldimin e mbetur.

Specifikim:

  • Numri i modelit: SS-599B
  • Emri i produktit: Pastrues i majës së hekurit për saldim, sfungjer me tela heqëse
  • Materiali: çelik inox
  • Përdorimi: për pastruesin e majave të saldimit
  • Pesha: 0.08 kg

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Pastrues per veglat metalike te punes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

soldering tip cleaner shitje online ne dyqan taxi

Pastrues per veglat metalike te punes