Paste saldimi RL 403S Relife me gjilpere

1,500 L

Ka stok

KODI: 998876545308033 Kategori: ,

PASTE SALDIMI RL 403S

Paste saldimi per pajisje te ndryshme elektronike me gjilpere. I pershtatshem per telat e sensoreve, siguresat, lidhesit, komponente metalik elektronik, motherboard etj.

Shiringe e pajisur me tub te pershtatshem te gjilperes, per te siguruar perdorim te thjeshte dhe te pershtatshem pa humbje.

Viskozitet i forte. Pasta eshte e imet dhe grimcat jane te imta vetem 20~38 mikron. Aftesi e forte saldimi, rezistence e larte, aktivitet i forte, kallaj i ndritshem dhe i plote.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Paste

Ngjyra

Be the first to review “Paste saldimi RL 403S Relife me gjilpere”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

relife 403s paste saldimi shitje online ne dyqan taxi

Paste saldimi RL 403S Relife me gjilpere