Paste per zbardhjen e dhembeve GUM Original White

890 L

Ka stok

Paste Original White per dhembe te bardhe natyral dhe mishra me te shendetshem. Formula e re e permiresuar heq ne menyre efektive njollat dhe parandalon rishfaqjen e tyre.

KODI: 0070942303132 KATEGORIA:

PASTE PER ZBARDHJEN E DHEMBEVE

Paste ideale per zbardhjen e dhembeve te cilet me kalimin e kohes e humbin ngjyren e bardhe per shkak te faktoreve te ndryshem.

Keto njolla mund te shkaktohen ​​nga ushqimi, pijet, pirja e duhanit ose mjekimi, si dhe nga procesi i plakjes.

GUM Original White heq jo vetem ne menyre efektive njollat, por edhe ndihmon ne parandalimin e rishfaqjes se tyre.

Heq butesisht njollat ​​siperfaqesore pa demtuar smaltin fale veprimit te larte te pastrimit te mikrosilices me gerryerje te ulet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Paste

Be the first to review “Paste per zbardhjen e dhembeve GUM Original White”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

paste dhembesh gum white bli online ne dyqan taxi

Paste per zbardhjen e dhembeve GUM Original White