Pasqyre tualeti e dyanshme me ngjitje ne mur

1,290 L

Ka stok

 • Pasqyre e dyanshme
 • Me ngjitje
 • Mund te rrotullohet
 • Pamje normale dhe e zmadhuar
KODI: i2371443 KATEGORIA:

PASQYRE TUALETI E DYANSHME

Pasqyre per tualetin me ngjitje ne mur, e dyanshme per reflektim normal dhe te zmadhuar.

Kjo pasqyre eshte projektuar me nje krah te zgjatur qe mund ta zgjasni dhe palosni pa probleme per t’ju ndihmuar te gjeni kendin tuaj te rehatshem te shikimit.

Mund te rrotullohet dhe perdoret nga te dyja anet. Pamje normale dhe e zmadhuar.

Ideale per shtepi, banjo, hotel, etj.

Specifika:

 • Pasqyre e dyanshme
 • Ngjyra: E bardhe
 • Materiali: plastike
 • Me ngjitje
 • Materiali: ABS, akrilik, PVC.
 • Madhesia: rreth 17,5 x 10,5 x 15 cm/6,89 x 4,13 x 5,91 inc
 • Ideale per shtepi, banjo, hotel, etj.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre me ngjitje online ne dyqan taxi

Pasqyre tualeti e dyanshme me ngjitje ne mur