Pasqyre muri me dekor klasik gold

Ka stok

KODI: i23702111257 KATEGORIA:

PASQYRE MURI ME DEKOR KLASIK

Pasqyre muri me dekor klasik ne ngjyre gold te kornizes, e pershtatshme per ambiente te ndryshme.

E fryezuar nga stili klasik vintage ka nje kornize te gdhendur ne menyre te nderlikuar te punuar deri ne detaje.

Pasqyrat jane nje menyre e mire per te dekoruar shtepine por jo vetem, ato reflektojne driten dhe i bejne hapesirat e ambientit te duken me te medha.

Ideale per te dekoruar ambientin e ndenjies, koridorin, dhomen e gjumit apo tualetin.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre dekori gold ne dyqan taxi

Pasqyre muri me dekor klasik gold