Pasqyre e rrumbullaket per dhome gjumi

Ka stok

KODI: i23702111258 KATEGORIA:

PASQYRE E RRUMBULLAKET

Pasqyre me forme te rrumbullaket dhe kornize ne ngjyre te bardhe e pershtatshme vecanerisht per dhome gjumi.

Forma elegante dhe stili unik e bejne pasqyren moderne te murit dekorin qe i nevojitet ambientit.

Shtoni gjalleri dhe ndricim ne zyren ose hyrjen e shtepise me kete pasqyre muri elegant dhe moderne. Kornize e stilizuar me rruaza sferike dhe ngjyre klasike te bardhe.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre muri e rrumbullaket ne dyqan taxi

Pasqyre e rrumbullaket per dhome gjumi