Pasqyra Stickers praktik | Wall mini mirrors

990 L

Ka stok

KODI: pasqyra-stickers KATEGORIA:

PASQYRA STICKERS PRAKTIKE

Pasqyra stickers te cila jane me material akrilik me cilësi të lartë. Te lehta për tu instaluar, efekt i mirë pasqyre. Vjen me afishe në anën e pasme, mund të ngjiten drejtpërdrejt. Mund të përdoren ne mur. 

Ideale per t’u vendosur ne vendet ku nuk deshironi te vendosni pasqyra te medha dhe te ngarkoni ambjentin.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Pasqyra Stickers praktik | Wall mini mirrors”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyre stickers

Pasqyra Stickers praktik | Wall mini mirrors