Parket adeziv dekorativ me vete ngjitje

200 L

Ka stok

  • Parket adeziv
  • Permasat: 91.5x15cm
  • Ngjyrat: bezhe, kafe, gri
KODI: i23702156 KATEGORIA:

PARKET ADEZIV DEKORATIV

Parket adeziv dekorativ ne formen e pllakave vertikale te dyshemese lehte per t’u instaluar.

Te pershtatshme per te mbuluar siperfaqet e vjetra apo pllakat e dyshemese, me nje kosto efektive pa shpenzuar kohe dhe para.

Parketi i dyshemese vinyl me efekt druri eshte i papershkueshem nga uji, mund ta ngjisni ne kuzhine, sallon, tualet etj. Ngjitje e forte qe nuk bie lehte kur ekspozohet ndaj ujit.

Pllakat adezive te dyshemese do te rinovojne lehtesisht dyshemete tuaja te vjetra dhe ta bejne shtepine tuaj te duket me e re dhe me elegante.

Specifika:

  • Parket adeziv
  • Permasat: 91.5x15cm
  • Ngjyrat: bezhe, kafe, gri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

leter murale

Main Menu

parket adeziv online ne dyqan taxi

Parket adeziv dekorativ me vete ngjitje