Panel muri dekorues gold silver per evente

Ka stok

  • Panel muri dekorues
  • Material rezistent
  • Ngjyra: gold, silver, vjollce
  • Permasat: 30x30cm
KODI: i2300661165 KATEGORIA:

PANEL MURI DEKORUES

Pavaresisht nese jeni duke krijuar nje sfond me tema per nje dasme, Baby Shower, feste ditelindjeje, fejese, ky panel muri dekorues ne ngjyre gold ose silver eshte perfekt per ju.

Eshte i persosur per te kthyer cdo mur ose siperfaqe bosh ne nje kend dekori te mrekullueshem dhe plot atmosfere.

Shume i lehte per t’u instaluar pa mjete shtese. I jep nje atmosfere gjalleruese cdo feste.

Perdorimi i ngjyres gold/silver ne nje panel muri do t’i jape ambientit hijeshi dhe pamje magjepsese.

Specifika:

  • Panel muri dekorues
  • Material rezistent
  • Ngjyra: gold, silver, vjollce
  • Permasat: 30x30cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

panele

Main Menu

panel muri ne ngjyre gold bli online ne dyqan taxi

Panel muri dekorues gold silver per evente