Pallua loder me drita dhe muzike Gear peacock

1,490 L

Ka stok

KODI: b221210033 Kategori: , ,

PALLUA LODER ME DRITA DHE MUZIKE

Pallua loder me drita, muzike dhe levizje per te vegjlit tuaj.

Peacock eshte i bere nga material plastik jo toksik, i cili eshte krejtesisht i pademshem per femijet.

E pershtatshme per femije te moshes 3 vjec dhe me shume.

Informacione:

  • Pallua loder ne ngjyre jeshile
  • Me drita dhe muzike
  • Leviz ne drejtim perpara

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Pallua loder me drita dhe muzike Gear peacock”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pallua loder me drita online ne dyqan taxi

Pallua loder me drita dhe muzike Gear peacock