Palete per syte dhe vetullat

990 L

Ka stok

KODI: i2370211193 Kategori: ,

PALETE PER SYTE DHE VETULLAT

E vetmja palete gjitheperfshirese per syte dhe vetullat, per tu dukur sa me bukur ne perditshmeri apo festa te ndryshme.

Krijo lookun perfekt me kete palete me ngjyra dhe tone te tokes, e cila vjen me 3 furca dhe nje laps kaf  ne paketim.

Tashme ju mund te keni vetullat e bukura qe keni dashur gjithmone. Ky set perfshin gjithcka qe ju nevojitet per te percaktuar, mbushur dhe formesuar vetullat tuaja.

Fale ngjyrave fantastike te pasura, me tonalitete te tokes dhe te pigmentuara ne menyre perfekte, do te keni rezultatin qe gjithmone keni deshiruar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Produkte kozmetike

Main Menu

makeup per syte online ne dyqan taxi

Palete per syte dhe vetullat