Pajisje per mini waffles 4inch DSP KC1176

1,890 L

Ka stok

KODI: d2324850 Kategori: ,

PAJISJE PER MINI WAFFLES

Pajisje per mini waffles me diameter 4 inch dhe thellesi pllake 0,5 inch per te bere waffles me shijshem dhe mini, kurdo qe deshironi.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 550 W
  • Diametri: 4 inç
  • Pllaka të thella 0,5 inç
  • Veshje jo ngjitëse
  • Treguesi i dritës së fuqisë dhe gatishmërisë
  • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Waffle Maker

Be the first to review “Pajisje per mini waffles 4inch DSP KC1176”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini waffle maker online ne dyqan taxi

Pajisje per mini waffles 4inch DSP KC1176