Pajisje per larjen e kafsheve | Pet bathing tool

1,390 L

Ka stok

Pajisja per larjen e kafsheve fale dizajnit inovator pershpejton kohen e larjes dhe zvogelon perdorimin e ujit.

KODI: g-355342 Kategori: , ,

PAJISJE PER LARJEN E KAFSHEVE

Kjo pajisje eshte zgjidhja perfekte per larjen e kafsheve duke shmangur stresin dhe rremujen qe krijohet zakonisht.

Sperkates uji dhe pastrues dy ne nje perfshin gjithcka ju nevojitet per pastrim sa me te lehte te kafsheve shtepiake.

Dizajn ergonomik qe pershtatet me se miri me doren tuaj dhe eshte teper efikas ne pastrim, masazhon dhe heq papastertite nga trupi i kafshes.

Furce per larjen e kafsheve

Mjeti i pastrimit kombinon furce per larjen dhe koka silikoni per pastrim te bute qe masazhojne. Jo vetem qe mund te beni dush per kafshet shtepiake, por edhe masazh.

Doreza e cila vendoset ne dore ju jep kontroll te plote gjate larjes me te dyja duart, duke kursyer keshtu kohen dhe ujin e tepert.

  • Materiali: Silikon + ABS
  • Ngjyra: Blu
  • Gjatësia e tubit: 98.5 inç
  • Pesha: 14.9 ons
  • I përshtatshëm për: qen, mace, kale

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Pajisje per larjen e kafsheve | Pet bathing tool”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per pastrimin e kafsheve blerje online ne dyqan taxi

Pajisje per larjen e kafsheve | Pet bathing tool