Tas Ushqimi Per Kafshet | Food Dog Bowl

990 L

Ka stok

  • Vellimi : 460ml.
  • Diametri i tasit: 20.2cm dhe lartësia: 3.9 cm.
  • Material plastike ABS.
  • Lahet shume kollaj me uje te bollshem.
  • Ndihmon ne kontrollin e ushqyerjes se kafsheve.
KODI: ECC-20620-0236 KATEGORIA:

TAS USHQIMI PER KAFSHET

TAS PER USHQIMIN E KAFSHEVE SHTEPIAKE | FOOD DOG BOWL

Tasi per ushqimin e kafsheve shtepiake bene qe miqte tuaj kater putrosh te ushqehen shendetshem. Nepermjet ketij tasi ju do te keni nen kontroll menyren se si kafshet tuaja ushqehen, menyren se si hane dhe sa ushqim u nevojitet te konsumojne ne vakte te caktuara.

TAS PER USHQYERJEN E KAFSHEVE -FOOD DOG BOWL

Ky tas promovon nje ngrenie aq sa te shendetshme edhe te ngadalte duke mos lejuar mbipeshen dhe fryrjen qe shkaktohet nga ushqimi i te ngrenit shume shpejt. Ai ka nje dizajn qe ngjason pak me lulen dhe eshte i ndertuar ne kete forme per te shmangur demtimin e gojes dhe gjuhes te mikut tuaj te vogel. 

Ena ne formen e lules per ushqyerjen e kafsheve mban ushqim deri ne dy gota me ushqim. Ai eshte i perbere nga materiali i plastikes ABS qe njihet per cilesine e saj maksimale por edhe per rezistencen e saj ndaj mjedisit c’ka do te thote qe kete ene mund ta perdoni per nje kohe shume te gjate.

Ajo nuk pemban toksina qe mund te rrezikojne shendetin e kafshes suaj.

Ena per ushqyerjen e kafsheve pastrohet shume lehte me uje te bollshem duke qene se nuk e lejon ngjitjen e ushqimeve ne te.

SPECIFIKIMETtas ushqimi kafshe qen dog produkt bli online dyqan taxi

Mund ta merrni kudo qe jeni me kafshen tuaj pasi ka nje peshe shume te lehte.

Vellimi : 460ml.

Diametri i tasit: 20.2cm dhe lartësia: 3.9 cm.

Material plastike ABS.

Lahet shume kollaj me uje te bollshem.

Ndihmon ne kontrollin e ushqyerjes se kafsheve.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

tasa

Ngjyra

Be the first to review “Tas Ushqimi Per Kafshet | Food Dog Bowl”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tas ushqimi kafshe qen dog produkt bli online dyqan taxi

Tas Ushqimi Per Kafshet | Food Dog Bowl