Pajisje per berjen e krepave DSP KC3018

3,390 L

Ka stok

KODI: d2324841 Kategori: ,

PAJISJE PER BERJEN E KREPAVE

Pajisje per berjen e krepave si nje profesionist i vertete vjen se bashku me dy shkopinj aksesore.

Material i cili nuk e ngjit brumin duke ju lejuar te beni krepa te shijshme ne pak caste.

Temperature e rregullueshme me ane te kontrolluesit me drite treguese. Fuqi dalese 1200watt dhe diameter 30 cm per krepa perfekte.

Specifika:

  • Tensioni:220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 1200 W
  • Pllakë e sheshtë Drita treguese e ndezjes/gatitjes së mbrojtjes nga mbinxehja;
  • Kontrollues i rregullueshëm i temperaturës;
  • Magazinimi me mbështjellës me kordon;
  • Aksesorë: dy shkopinj druri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Pajisje per berjen e krepave DSP KC3018”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per krepa dsp online ne dyqan taxi

Pajisje per berjen e krepave DSP KC3018