Pajisje pastrimi per kufjet Cleaning Pen

1,190 L

Ka stok

KODI: i220024 Kategori: , ,

PAJISJE PASTRIMI PER KUFJET

Kompleti i pastrimit te kufjeve ka dizajn ne forme stilolapsi, i cili eshte i lehte ne peshe dhe per t’u mbajtur.

Stilolapsi i pastrimit te kufjeve 3-ne-1 permban sfungjer dhe fije me densitet te larte dhe maje metalike per t’iu pershtatur nevojave te ndryshme te pastrimit.

I pershtatshem per te pastruar papastertite e vogla ne menyre efikase. Ideal per pluhurat ne kufje, mikrofona, tastiera dhe te tjera pajisje.

Specifika:

  • Earbuds Cleaning Pen
  • Ngjyra: E bardhe
  • Materiali sfungjer + koke celik inox + ABS
  • Pesha: rreth 11 g
  • Madhesia: rreth 10.8*1.3cm
  • I pershtatshem per te pastruar papastertite

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje pastrimi per kufjet Cleaning Pen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues per kufjet earldom online ne dyqan taxi

Pajisje pastrimi per kufjet Cleaning Pen