Pajisje fitnesi per ushtrime te ndryshme Gym Spring

2,100 L

Ka stok

Pajisje fitnesi e cila vjen ne forme suste rezistente, per te stervitur muskujt e kraheve, shpatullave, gjoksin me ushtrim force deri ne 40kg.

KODI: H-98769899334 Kategori: , ,

PAJISJE FITNESI PER USHTRIME TE NDRYSHME

Pajisje fitnesi elastike per ushtrime te ndryshme duke forcuar muskujt e kraheve dhe te kraharorit.

Doreza plastike ABS ka funksion kunder rreshqitjes per kapje te sigurt.

Gym Spring eshte i pershtatshem per ushtrimin e kyceve, parakraheve, gjoksit, kraheve dhe shpatullave.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur stervitje

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje fitnesi per ushtrime te ndryshme Gym Spring”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje stervitje fitnesi shitje online ne dyqan taxi

Pajisje fitnesi per ushtrime te ndryshme Gym Spring