Pajisje berese kosi dhe akullore DSP KA4014

2,990 L

Ka stok

 • Berese Akullore DSP
 • Modeli KA4014
 • Fuqia 8 W
 • Kapaciteti 0.8 L
 • Tensioni: 220-240 V
 • Koha e pergatitjes: 20 minuta
KODI: e2370241 Kategori: ,

PAJISJE BERESE KOSI DHE AKULLORE

Pajisje berese kosi dhe akullore 2 ne 1. Dizajni i izolimit me dy shtresa mundeson pergatitjen e akulloreve dhe kosit me cilesi te larte.

Performanca e ruajtjes se ftohte eshte superiore fale materialeve te prodhimit te pajisjes.

Funksionimi i lehte, fillon dhe ndalon me nje buton dhe do te keni gati per 20 minuta akullore te shijshme dhe kos te pergatitur vete.

E thjeshte per tu perdorur edhe ne shtepi, larg aditiveve, e sigurt dhe  e shendetshme.

Specifika:

 • Berese Akullore DSP
 • Modeli KA4014
 • Fuqia 8 W
 • Kapaciteti 0.8 L
 • Tensioni: 220-240 V
 • Koha e pergatitjes: 20 minuta

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Beres kosi

Main Menu

berese kosi dhe akullore ne dyqan taxi

Pajisje berese kosi dhe akullore DSP KA4014