Organizuese per rrobat i palosshem

1,290 L

Ka stok

  • Organizuese rrobash
  • E papershkueshme nga uji
  • Materiali: Lino + shtrese kundra ujit
  • Me nje litar per ta mbyllur per  pluhurin dhe insektet
KODI: i2371422 Kategori: ,

ORGANIZUESE PER RROBAT I PALOSSHEM

Organizuese fantastike prej cope, perfekte per veshjet (te holla dhe te trasha), batanijet, jorganet, rrobat e palara dhe sende te tjera.

Veshje rezistente ndaj ujit me cilësi të lartë dhe afatgjatë i mban artikujt tuaj të thatë dhe pa myk!

Shmangni rremujen nepermjet ketyre organizueseve te palosshem.

Specifika:

  • Materiali: Lino + shtrese kundra ujit
  • Te pajisura me doreza ne pjesen anesore
  • Me litar per te shmangur pluhurin dhe insektet
  • Dimensionet: 50x40x50 cm
  • E disponueshme ne 5 dizenjo te ndryshme:

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizues rrobash cope ne dyqan taxi

Organizuese per rrobat i palosshem