Organizuese e kozmetikes me dy nivele

1,890 L

Ka stok

  • Organizuese kozmetike
  • Me dy kate
  • Material akrilik
  • Rrotullim 360°
KODI: i23702158 KATEGORIA:

ORGANIZUESE E KOZMETIKES

Organizuese e kozmetikes e rrotullueshme 360° organizon dhe ruan ne menyre perfekte make-up, bizhu dhe aksesoret tuaj.

Trup transparent me baze te forte qe rrotullohet pa problem per te gjetur shpejt aksesoret qe ju nevojiten. I pershtatshem per mjetet e grimit si furca, buzekuq, etj gjithashtu edhe bizhuteri.

Organizuesi i kozmetikes eshte nje dhurate e perkryer per te gjitha femrat qe pelqejne kozmetiken dhe aksesoret e ndryshem te bukurise.

Krijuar per te mbajtur te pastra te gjitha kozmetikat dhe aksesoret tuaj dhe per te zene pak hapesire.

Specifika:

  • Organizuese kozmetike
  • Me dy kate
  • Material akrilik
  • Rrotullim 360°

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizues per makeup online ne dyqna taxi

Organizuese e kozmetikes me dy nivele