Organizuese e eneve te kuzhines shumefunksionale

1,190 L

Ka stok

  • Organizuese per ene
  • Material plastik rezistent
  • Mbajtese per kapak dhe preresen e mishit
  • Madhesia: 23.5*15*24cm
KODI: i2300661145 Kategori: ,

ORGANIZUESE E ENEVE TE KUZHINES

Organizuese e eneve te kuzhines me disa pjese shumefunksionale per te mbajtur gjithcka ju nevojitet ne nje pajisje te vetme.

E pajisur me dizajn te vecante ruajtjeje, mbajtesja e serviseve te kuzhines eshte e levizshme dhe lehtesisht e aksesueshme dhe eshte zgjidhja perfekte per ruajtjen e eneve te kuzhines.

Material plastik rezistent nuk rreshqet, rezistent ndaj gervishtjeve dhe perplasjeve dhe i lehte per t’u pastruar.

Permasa praktike qe zene hapesire minimale ne banakun tuaj, i persosur per apartamente te vogla, bare dhe dhoma konviktesh.

Specifika:

  • Organizuese per ene
  • Material plastik rezistent
  • Mbajtese per kapak dhe preresen e mishit
  • Madhesia: 23.5*15*24cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

ene organizuese per serviset e kuzhines ne dyqan taxi

Organizuese e eneve te kuzhines shumefunksionale