Organizuese druri per libra

1,990 L

Ka stok

  • Organizuese per libra
  • Material druri
  • Me 4 kate
  • Permasat: 40x23x66 cm
  • E pershtatshme per sallon, dhome gjumi, zyre
KODI: i237021121 Kategori: ,

ORGANIZUESE DRURI PER LIBRA

Organizuese druri per librat me dizajn elegant dhe minimalist, me 4 nivele per te vendosur aksesore dekorues, libra, vazo dhe me shume.

Bere nga bambu me cilesi te larte dhe siperfaqe te lemuar me pllaka mbajtese rezistente dhe njekohesisht estetike per te dekoruar ambientin e dhomes.

Me grep anesor per varjen e celesave, gershereve apo aksesoreve te tjere te vegjel.

Specifika:

  • Me 4 kate
  • Permasat: 40x23x66 cm
  • E pershtatshme per sallon, dhome gjumi, zyre

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft druri per librat online ne dyqan taxi

Organizuese druri per libra