Organizues per tualetin multifunksional | Multi Corner Shelf

1,900 L

Ka stok

 • Dizajni: kthyeshëm 360 gradë.
 • Praktik dhe i lehte per t’u instaluar.
 • DIzajn kompakt dhe unik.
 • Materiali: Tub i veshur me çelik + ABS Plastikë dhe PP cilesore.
 • Lartësia: 95cm x 300cm.
KODI: 6988032323257 Kategori: , ,

ORGANIZUES PER TUALETIN MULTIFUNKSIONAL

Organizues per tualetin multifunksional, i cili do e mbaje tualetin tuaj te rregullt dhe te paster cdo moment. Ne te ju mund te vendosni cdo gje qe ka te beje me detergjentet, apo produkte te tjera qe ndodhen ne tualetin tuaj. Do te krijoj me teper hapsire per ju ne tualetin tuaj.

ORGANIZUES PER TUALETIN MULTI CORNER SHELF

Organizuesi është bërë nga ABS plastike cilesore dhe shtyllat jane te perbera nga materiali i çelik inox. Me 4 nivele Organizuesi vjen me nje kapacitet të madh, ku secili raft mund të mbajë 2 kg për të mbajtur të gjitha gjërat e domosdoshme, duke përfshirë shampon, brisqet, peshqirat, sapunin, etj. Të gjitha raftet vetë-thahen dhe janë të lehta për tu mbajtur të pastra dhe të rregullta;

Specifikimet:organizues tualeti multifunksional bli online dyqan taxi
 • Ngjyra: E bardhe.
 • Materiali: Tub i veshur me çelik + ABS Plastikë dhe PP cilesore.
 • Lartësia: 95cm x 300cm.
 • Kapaciteti i ngarkesës: 2 kg secili raft.
 • E gjithë kapaciteti i ngarkesës: 8 kg.
 • Dizajni: kthyeshëm 360 gradë.
 • Praktik dhe i lehte per t’u instaluar.
 • DIzajn kompakt dhe unik.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per tualetin multifunksional | Multi Corner Shelf”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per tualetin multi corner shelf bli online dyqan taxi

Organizues per tualetin multifunksional | Multi Corner Shelf