Organizues per te brendshme

490 L

Ka stok

  • Organizoni dhe sistemoni raftet tuaja pa shume mund dhe me pak ndihme.
  • Permasat 3x15x14cm
KODI: t00500 Kategori: , , ,

Organizues per te brendshme

Organizoni dhe sistemoni raftet tuaja pa shume mund dhe me pak ndihme.

Ndertuar me nje material te plote prej poliestre PCV , pastrohet lehtesisht dhe ne rast se nuk e perdorni mund ta palosi dhe ta vendosni lehtesisht ne raft.

Gjithashtu ka dhe nje shtrese te holle rrjete e cila ndihmon ne ajrosjen e rrobave ne brendesi por dhe ju mund te shihni se cfare keni vendosur brenda.

Ka nje dizenjo te thjeshte dhe te kombinueshme me cdo mjedis qe e vendosni.

Ne brendesi organizuesi ka nje hapsire te konsiderueshme dhe ju mund te vendosni te brendshme ose rroba te tjera ne madhesi te vogel.

Permasat 3x15x14cm.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per te brendshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per veshmbathje

Organizues per te brendshme