Organizues per rrobat

690 L

Ka stok

  • Organizoni rrobat.
  • Shmangni rreujen.
  • Material i plote PVC
  • Dizenjo elegante.
  • Me zinxhir ne pjesen e siperme.
KODI: t0263 Kategori: ,

Shmangni rremujen

Duhet te shpetoni nga te gjithe rremujat e krijuara ne shtepi , nga rrobat e papalosura dhe nga sendet e vendosura kudo .

Organizoni gjithcka ne kete cante me zinxhir .

Eshte teper praktike , me dizajn te thjeshte dhe elegant.

Materiali eshte i plote PVC ne ngjyre roze.

Jepini fund rremujave dhe vendosni gjithca ne kete organizues.

Mund ta vendosni kudo nen krevat apo dollappasi te keni vendosur ne te gjithcka qe deshironi.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per rrobat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu