Organizues per rrobat me dritare plastike te tejdukshme

650 L

Ka stok

  • Organizue per rrobat .
  • E paisur me dritare te tejdukshme.
  • Ben me te lehte organizimin e rrobave
  • Dollapi juaj do te jete me i rregullt dhe me i organizuar.
  • Shmang rremujen ne shtepine tuaj.
KODI: t00036 Kategori: ,

Organizues per rrobat me dritare

Tashme mund te organizoni lehtesisht rrobat tuaja fale organizuesit.

Ky organizues qe i ngjan cantes ka dhe nje dritare plastike dhe te tejdukshme te vendosur ne pjesen e perparme nga e cila mund te shihni se cilat rroba keni vendosur ne brendesi.

Eshte e lehte dhe e forte , ndihmon qe dollapi juaj te jete me i organizuar.

Shmangni te gjitha rremujat neper shtepi .

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per rrobat me dritare plastike te tejdukshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cante rrobash me dritare

Organizues per rrobat me dritare plastike te tejdukshme