Organizues per raftet me 4 pjese te ndryshme | Dyqan Taxi

990 L

Ka stok

  • Organizues per rafte dhe dollape.
  • Me 4 pjese te ndryshme .
  • Material i plote PVC.
  • Dizajn unik dhe i kombinueshem.
KODI: t02344 Kategori: ,

Organizues me pjese

Tani mund te organizoni cdo gje qe deshironi shume thjeshte dhe pa shume mundime.

Keto mini organizues mund ti vendosni kudo qe ju te deshironi , ne rafte , dollap , ne tualet ose dhe poshte krevatit.

Mund te vendosni rroba , aksesore , shampo dhe gjithca qe ju deshironi .

Material i plote PVC , dizajn i thjeshte dhe elegant .

4 pjeset vije ne 4 permasa te ndryshme .

Kutia  e pare 14x14x14cm

Kutia e dyte   14x14x14cm

Kutia e trete  14x28x14cm

Kutia e katert 29x29x14cm

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per raftet me 4 pjese te ndryshme | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ORGANIZUES ME 4 PJESE

Organizues per raftet me 4 pjese te ndryshme | Dyqan Taxi