Organizues per ereza 6n1 | Fruta te thata

1,990 L

Ka stok

  • Organizoni frutat e thata.
  • Ideale per t’i mbajtur aromen per nje kohe te gjate.
  • Material cilesor i cili nuk mban lageshtire.
  • Shume i lehte per tu pastruar.
KODI: organizues-per-erezat KATEGORIA:

ORGANIZUES PER EREZA 6N1

Mbajeni kuzhinën tuaj të pastër dhe të rregullt organizuesen e erezave 6n1, te cilen mund t’a vendosni ne mur per lehtesimin e punes! Ju mund të merrni atë që ju nevojitet menjëherë pa u munduar dhe pa bere rremuje. Thjesht shtypni butonin për t’i nxjerrë jashtë pa rrëmujë erezat te cilat deshironi apo edhe frutat e thata!organizues per fruta te thata

Instalim i thjeshtë i ngjitjes me fuqinë e tij super të fortë mbajtëse. Mund t’a vendosni kudo qe keni deshire, ne murin e kuzhines suaj etj.

Specifikat:
  • Organizues per erezat dhe frutat e thata.
  • Ka 6 vende te ndryshme ku ju mund t’i ndani.
  • Mbajeni kuzhinen tuaj te paster dhe te rregullt.
  • Lehtesoni punen tuaj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Organizues per ereza 6n1 | Fruta te thata”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues per ereza 6n1 | Fruta te thata