Ore Smart Watch H8

3,490 L

Ka stok

 • Ekran me ngjyra IPS
 • Permasa 1,91 inch
 • Madhesia e kases 49 mm
 • Materiali aliazh zinku/rripa silikoni
 • Madhesia 49*43*11.5 mm
KODI: i232300045 Kategori: ,

ORE SMART WATCH H8

Ore smart me ekran IPS me ngjyra ne permasa 1,91 inch. Rezistente ndaj ujit, me sensore te cilet regjistrojne rrahjet tuaja te zemres pergjate 24 oreve. Ky gjurmues fitnesi ndihmon ne monitorimin e gjumit.

Ora eshte e pajisur dhe me pedometer per te kontrolluar kalorite e djegura gjate dites.

Kapacitet baterie 220 mah per perdorim te vazhdueshem ditor.

I pajtueshem me platforma Android 5.0 dhe lart /iOS10.0 dhe me lart.

Specifika:

 • Ekran me ngjyra IPS
 • Permasa 1,91 inch
 • Madhesia e kases 49 mm
 • Materiali aliazh zinku/rripa silikoni
 • Madhesia 49*43*11.5 mm
 • Karikim me vale
 • Kapaciteti i baterise 220 mAh
 • APP WearPro

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

SmartWatch

Main Menu

ore inteligjente h8 online ne dyqan taxi

Ore Smart Watch H8