Ore per femra Silver DNKY – Womens Watch

7,900 L26,700 L (-70%)

Gjendje

Specifikat

Marka: DKNY
Modeli: NY1483
Materiali: Celik inoks
Ore Analoge
Lloji i levizjes: Quartz
Forma e bazes: Katerkendeshe
Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra
KODI: S-DKNY-NY1483 KATEGORIA:

ORE PER FEMRA SILVER DNKY

Ore per femra silver DNKY

Ore super speciale. E perbere nga celiku inoks i nje cilesie te larte ne ngjyre argjend. Ky model ka rezistence ndaj ujit deri ne 30 metra. Mund te mbahet veshur dhe gjate larjes se duarve dhe nuk do te demtohet nese e lag shiu.

Specifikat

Marka: DKNY
Modeli: NY1483
Materiali: Celik inoks
Ore Analoge
Lloji i levizjes: Quartz
Forma e bazes: Katerkendeshe
Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra


Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Outlet

Outlet

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Ore silver per femra DNKY

Ore per femra Silver DNKY - Womens Watch

7,900 L26,700 L (-70%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat