Michael Kors Watch – Ore dore per femra

20,490 L

Ka stok

Marka: Michael Kors
Modeli: MK3728
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali i kases primar: PVD Gold plated
Diametri i kases: 39mm
Trashesia e kases: 7.5mm
Ngjyra: Gold Rose
Rezistente deri ne 50 metra thellesi

KODI: ore-michael-kors-mk3728 KATEGORIA: Etiketime: ,

MICHAEL KORS WATCH

Michael Kors Watch – Ore dore per femra ne shitje online | Ora ne Dyqan Taxi.

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Oret Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg. 

Michael Kors Watch ka nje veshje ari , te vendosura me detaje te bukura perlash rreth fushes. Karakteristikat e sa perfshijne nje fushe me ngjyre blu, yje te vegjel dhe akrepat te cilet mundesohen nga levizja cilesore e kuarcit. Ora ka nje byrzylyk ari. Ky model eshte rezistent ndaj ujit deri ne 50 metra. I pershtatshem per not dhe zhytje prane siperfaqes, por jo per sporte me ndikim te larte te presionit te ujit.  

Ora klasike per femra Michael Kors e rrumbullaket ne ngjyre gold rose me gure te ndritshme.
Levizja kuarci me ekran analog.

MICHAEL KORS WATCH PER FEMRA

Specifikat Ore dore per femra Michael Kors ne Dyqan Taxi.

Marka: Michael Kors
Modeli: MK3728
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali i kases primar: PVD Gold plated
Diametri i kases: 39mm
Trashesia e kases: 7.5mm
Ngjyra: Gold Rose
Rezistente deri ne 50 metra thellesi

ore dore michael kors watch ora ne sitje ne dyqan taxi


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Michael Kors Watch – Ore dore per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore per femra ne shitje online ne dyqan taxi ora michael kors watch

Michael Kors Watch - Ore dore per femra