Ore me Bluetooth Earldom SW2 Smartwatch

3,690 L

Ka stok

 • Marka: Earldom
 • Modeli: ET-SW2
 • Madhësia e ekranit: 47 mm
 • Bateria 230 mah
 • Sfonde te ndryshme
 • Thirrje dhe muzike me BT
KODI: i232300081 Kategori: ,

ORE ME BLUETOOTH SW2

Ore me lidhje Bluetooth me smartphonen tuaj, i pershtatshem per Android dhe IOS.

Thirrje telefonike dhe muzike nga pajisje te tjera audio me ane te Bluetooth. Ora gjithashtu sjell njoftime, mesazhe dhe telefonata.

Specifika:

 • Marka: Earldom
 • Modeli: ET-SW2
 • Madhësia e ekranit: 47 mm
 • Bateria 230 mah
 • Sfonde te ndryshme
 • Thirrje dhe muzike me BT
 • Monitorimi i rrahjeve te zemres, presionit te gjakut
 • Kronometri, Perkujtues i ulur
 • Rezistent ndaj ujit: IP68

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

SmartWatch

Main Menu

ore earldom sw2 online ne dyqan taxi

Ore me Bluetooth Earldom SW2 Smartwatch