Ore klasike per Femra – DKNY Watch – Produkte online

7,900 L

Ka stok

Specifikat 

Marka: DKNY
Modeli: NY-8892
Materiali rripit: Celik Inoksi
Materiali i Kases: Celik Inoks
Lloji i levizjes: Quartz
Kasa ne ngjyre Gold
Ore analoge
KODI: Ore-per-femra KATEGORIA:

ORE KLASIKE PER FEMRA DKNY

Ore klasike per femra

Eshte nje ore e bukur per zonja. Materiali cilesor PVD i arte, i jep ores nje pamje unike. Rezistenca e ujit prej 30 metrash e mbron oren dhe lejon qe ajo te perdoret dhe ditet me shi apo gjate festave ku mund te pershkohet nga uji. Nuk sugjerohet te zhytet ne uje.

Specifikat 

Marka: DKNY
Modeli: NY-8892
Materiali rripit: Celik Inoksi
Materiali i Kases: Celik Inoks
Lloji i levizjes: Quartz
Kasa ne ngjyre Gold

Ore analoge


Dyqan Taxi | Qendra juaj tregt

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Outlet

Outlet

Be the first to review “Ore klasike per Femra – DKNY Watch – Produkte online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ore gold per femra DKNY

Ore klasike per Femra - DKNY Watch - Produkte online