Ore inteligjente X8 Watch Ultra

2,990 L

Ka stok

  • Ore inteligjente
  • Modeli Ultra watch
  • Dizajn unisex
  • Bateri 36 ore
KODI: i232300043 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE X8 ULTRA

Ore inteligjente Ultra watch me lidhje me telefonin tuaj.

Telefononi dhe dergoni mesazhe. Degjoni muziken dhe podkastet tuaja te preferuara. Merr udhezime me Maps, ose prekni mijera aplikacione per akoma me shume funksione.

Jetegjatesia e baterise deri ne 36 ore.

Rripa te specializuar per atletet dhe sportistet e te gjitha llojeve. Te gjitha vecorite qe ju nevojiten per te qendruar te shendetshem, te sigurt dhe te lidhur me te gjithe te dashurit tuaj ne kete ore.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

SmartWatch

Main Menu

smart watch ultra online ne dyqan taxi

Ore inteligjente X8 Watch Ultra