Ore inteligjente | SmartWatch Q18

2,490 L

Ka stok

 • Do te njoftoheni per mesazhet, thirrjet.
 • Mund te degjoni muzike nga cfaredo aplikacioni qe deshironi.
 • Monitoroni aktivitetin tuaj fizik.
 • Monitoroni cilesine e gjumit tuaj te perditshem.
 • Merrni njoftime te menjehershem nga rrjetet sociale te ndryshme.
KODI: smartwatch-Q18 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE SMARTWATCH Q18

Orë inteligjente Q18 me Kamera Bluetooth Karta Simpamometër e cila eshte përputhshme me të gjithë telefonat inteligjentë Android dhe iOS.Ora inteligjente me cilesine më të mirë dhe cmimin me te arsyeshem për burra, gra dhe fëmijë.

ORE INTELIGJENTE ME CILESI TE LARTE

Do te njoftoheni menjehere per mesazhet, thirrjet, dhe postat elektronike të rëndësishme, direkt nga ora Q18 qe do te jete ne doren tuaj.Ndiqni aktivitetin tuaj të përditshem ne menyren me te thjeshte dhe me te lehte: hapat, distanca dhe kaloritë e djegura.

Gjithashtu ju mund te shijoni  muzikën tuaj ne cdo moment qoftë ne Spotify, Pandora, Sound cloud, Google Play, iTunes apo Apple Music. Alarm me zë ose dridhje nëse largoheni nga telefoni juaj inteligjent nga 5.5-10.9m.Gjithashtu ju mund te monitoroni oret e gjumit tuaj javor apo mujor, per te pare se ku ka nevoje per permiresime.

Ju lutemi karikoni plotësisht orën inteligjente para përdorimit të parë. Ne jetën e përditshme eshte splashproof,mund te perballoj aktivitete siç është larja e duarve, por nuk mund të vishet për not, zhytje ose dush.Ju mund të shikoni mesazhet SMS dhe Njoftimet e Facebook Whatsapp Skype Twitter nga ora direkt në kohë reale. mbështet të gjitha celularët / celularët 4g.

SPECIFIKAT:ore inteligjente q18 bli online dyqan taxi
 • Do te njoftoheni per mesazhet, thirrjet.
 • Mund te degjoni muzike nga cfaredo aplikacioni qe deshironi.
 • Monitoroni aktivitetin tuaj fizik.
 • Monitoroni cilesine e gjumit tuaj te perditshem.
 • Merrni njoftime te menjehershem nga rrjetet sociale te ndryshme.
 • Splashproof, nuk rekomandohet te beni dush dhe te zhyteni ne det apo pishine, nderkohe qe keni SmartWatch Q18 te vendosur ne doren tuaj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ore inteligjente | SmartWatch Q18”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartwatch q18 ore inteligjente bli online dyqan taxi

Ore inteligjente | SmartWatch Q18