Ore inteligjente Mibro Watch X1 AMOLED

5,090 L

Ka stok

  • Ore inteligjente Mibro X1
  • Ekran amoled 1,3inch
  • Bluetooth 5.0
  • E pajtueshme me Android 5.0/IOS 10.0
KODI: h23003 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE MIBRO X1

Ore inteligjente Mibro Watch X1 e cila eshte kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjise, me ekran amoled 1,3 inch.

Vjen me 38 opsione te ndryshme aktiviteti sportiv dhe me sensore qe mat oksigjenin ne gjak dhe pulsin.

Eshte rezistente ndaj ujit dhe pluhurave, keshtu qe mund ta mbani pa problem kudo. Jetegjatesi baterie deri ne 60 dite.

Dizajni i kesaj ore inteligjente eshte rrethor dhe sportiv dhe eshte i pershtatshem si per meshkuj ashtu edhe per femra.

Ora inteligjente Mibro Watch X1 lidhet me celularet me Bluetooth version 5 dhe suporton telefonat me Android 5.0 e lart dhe iOS 10.0 e lart.

Specifika:

  • Ore inteligjente Mibro X1
  • Ekran amoled 1,3inch
  • Bluetooth 5.0
  • E pajtueshme me Android 5.0/IOS 10.0

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

ore inteligjente mibro x1 ne dyqan taxi

Ore inteligjente Mibro Watch X1 AMOLED