Ore inteligjente me ekran te madh W800 Ultra

2,990 L

Ka stok

 • Kapaciteti i baterise: 380mAh
 • Versioni Bluetooth :Bluetooth 5.2
 • Menyra e karikimit: me vale
 • IP68 i papershkueshem nga uji
 • Rezolucioni: 385×420
KODI: i232300044 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE W800 ULTRA

Ore inteligjente W800 Ultra me funksione te shumta sportive, telefonata pa perdorur telefonin dhe shendetsore.

E pajtueshme me version Android 5.0 ose me lart, iOS 10.0 ose me lart.

Kohe gatishmerie deri ne 65 dite dhe perdorim normal deri ne 10 dite.

Specifika:

 • Kapaciteti i baterise: 380mAh
 • Versioni Bluetooth :Bluetooth 5.2
 • Menyra e karikimit: me vale
 • IP68 i papershkueshem nga uji
 • Rezolucioni: 385×420
 • Koha e perdorimit: Rreth 10 dite
 • Emri i APP: Micro fit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

w800 ultra smartwatch ne dyqan taxi

Ore inteligjente me ekran te madh W800 Ultra