Ore inteligjente Haylou RT2 Smart Watch

5,890 L

Ka stok

  • Ekran Retina HD
  • Monitorimi i rrahjeve te zemres
  • Monitorimi i gjumit
  • 20 dite jetegjatesi baterie
KODI: h23005 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE RT2

Ore inteligjente RT2 Haylou e rrumbullaket me xham te lakuar 2.5D. Pershtatet mjaft mire ne kycin e dores duke kombinuar trendin dhe prakticitetin.

Ekrani Retina 272ppi eshte i dukshem edhe nen rrezet e diellit te forte.

Haylou RT2 regjistron distancen, shpejtesine, rrahjet e zemres, kalorite dhe te dhena te tjera ne kohe reale. 12 modalitete sportive te njohura jane ne dispozicion per te gjithe sportdashesit.

Jetegjatesia e baterise eshte deri ne 12 dite ne modalitetin e perdorimit te perditshem kur eshte plotesisht e karikuar dhe 20 dite ne gadishmeri.

Specifika:

  • Ekran Retina HD
  • Monitorimi i rrahjeve te zemres
  • Monitorimi i gjumit
  • 20 dite jetegjatesi baterie

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

ore inteligjente rt2 ne dyqan taxi

Ore inteligjente Haylou RT2 Smart Watch