Ore dore unisex Smart Watch HAYLOU GS

4,290 L

Ka stok

 • Ore dore unisex
 • Ekran i rrumbullaket 1,28 inch
 • Klasike dhe trendi
 • Xham i lakuar 2.5D
 • E ndritshme dhe e qarte
KODI: h23004 Kategori: ,

ORE DORE HAYLOU GS

Ore dore smart me dizajn unisex ne forme te rrumbullaket Haylou GS.

Suporton 12 modalitete stervitjeje. Nje sensor levizjeje me saktesi te larte do te regjistroje me saktesi te dhenat e stervitjes.

Haylou GS do te kryeje monitorim 24-oresh te rrahjeve te zemres. Mund te kontrolloni te dhenat e fundit te rrahjeve te zemres permes APP ne telefonin tuaj.

Personalizojeni wallpaper-in e ores Haylou GS me foton tuaj te preferuar.

Nuk ka nevoje per karikim te shpeshte. Karikimi i plote zgjat deri ne 20 dite me modalitetin e perdorimit ditor.

Specifika:

 • Ore dore unisex
 • Ekran i rrumbullaket 1,28 inch
 • Klasike dhe trendi
 • Xham i lakuar 2.5D
 • E ndritshme dhe e qarte
 • Perputhet me sistem Android 6.0/IOS 11.0 e lart

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

gs s7 haylou smartwatch online ne dyqan taxi

Ore dore unisex Smart Watch HAYLOU GS