Ngrohese Murale – Quartz Heater – Shitje Online

2,290 L2,790 L (-18%)

Ka stok

  • Marka: Quartz
  • Modeli: QT05
  • Dimensionet: 54 x 51 x 43 cm
  • Fuqia: 800 W
  • Murale
KODI: T-ngrohese murale-Quartz Heater Kategori: ,

NGROHESE MURALE – QUARTZ HEATER QT05

Ngrohese murale – Quartz Heater

  • Cliron nxehtesi dhe e shperndan ne menyre uniforme ne te gjithe dhomen duke ngrohur te gjithe ambientin
  • Ideal per ambiente te vegjel, ngroh dhomat ne 30 minuta
  • Instalohet lehtesisht ne mur
  • Portative, mund te levizet dhe transportohet nga nje dhome tek tjetra

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Ngrohese Murale – Quartz Heater – Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohese murale

Ngrohese Murale - Quartz Heater - Shitje Online

2,290 L2,790 L (-18%)

Shto ne Shporte