Ngrohese – Freskuese me ajer – MXD Termoventilatore

1,790 L

Ka stok

KODI: GI-ngrohese-freskuese-MXD Kategori: ,

NGROHESE & FRESKUESE ME AJER – MXD

Ngrohese – Freskuese me ajer – MXD Termoventilatore

  • Shperndan nxehtesine ne ne memyre te njetrajtshme ne te gjithe ambientin
  • Ideale per te ngrohur maksimalisht dhoma te vogla
  • E pajisur me sistem sigurie, ofron mbrojtje ndaj tensionit te larte, mbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Me 2 nivele nxehtesie 1000 W/2000 W
  • Materiali: Plastike e forte
  • Nuk than ajrin dhe as pakeson sasine e oskigjenit ne dhome
  • Perdoret edhe si freskuese gjate veres, duke freskuar dhe pastruar ajrin e nxehte
  • Integruar me driten e kuqe qe tregon se pajisja eshte e ndezur/fikur
  • Portative

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Freskuese, Ngrohese

Be the first to review “Ngrohese – Freskuese me ajer – MXD Termoventilatore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohese dhe freskuese me ajer MXD

Ngrohese - Freskuese me ajer - MXD Termoventilatore